Spotkanie Opłatkowe i Choinka u Żuczków

W grudniu w grupie Żuczków tematem głównym były Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia. Dzieci zapoznały się z tradycjami bożonarodzeniowymi, ubrały choinkę w przyniesione przez siebie ozdoby choinkowe. Nauczyły się kolędy „Przybieżeli do Betlejem’ oraz innych świątecznych piosenek-pokazywanek tj. „Świeć gwiazdeczko” czy „Tupu tup po śniegu” oraz „Pada śnieg”

Tuż przed Świętami odbyło się spotkanie opłatkowe z rodzicami na którym Żuczki wspólnie śpiewały  kolędy oraz grały na grzechotkach. Tego dnia była okazja aby wraz z rodzicami  porozmawiać o przygotowaniach do świąt i delektować się przygotowanymi przez nich  ciastami i przyniesionymi owocami, dzieci wykonały  wspólnie z opiekunami ozdoby na choinkę – bombki i łańcuchy oraz kartki świąteczne. Dziękujemy za przybycie.