czasowe ograniczenie funkcjonowania przedszkola

 w  związku  z decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone, praca administracji w przedszkolu również zostaje zawieszona od 17 marca, uprzejmie proszę o załatwianie wszelkich spraw poprzez pocztę e-mail , z nauczycielami proszę kontaktować się  za pośrednictwem komunikatora, który stosowany jest w poszczególnych grupach.

W sprawie rekrutacji na rok przedszkolny 2020/2021 prosimy o kontakt po odwieszeniu decyzji Ministra Edukacji Narodowej.

Tylko nasze rozsądne zachowanie może zabezpieczyć nas i osoby w najbliższym otoczeniu przed zakażeniem. Bądźmy odpowiedzialni i myślmy nawzajem o sobie! Nie stwarzajmy niepotrzebnego ryzyka dla siebie, ale również dla osób z którymi przebywamy!
Życzę Wszystkim ZDROWIA !!!

Agnieszka Mandryga