Zajączkowy piknik rodzinny w Kruczynie.

Piątkowe popołudnie – 12 maja, dla naszych starszaków, upłynęło pod kątem rodzinnej sielanki i zabaw na świeżym powietrzu. Dzięki uprzejmości właścicieli Agroturystyki w Kruczynie mogliśmy zorganizować tam piknik rodzinny. Nasi podopieczni przygotowali na początek mini występ, na którym zaprezentowali piosenki dla mamy i taty oraz wręczyli rodzicom przygotowane przez siebie prezenty. Po części artystycznej, dzieci uczestniczyły w warsztatach ceramicznych, miały możliwość odwiedzić tamtejsze zwierzęta hodowlane oraz pójść na spacer po lesie. Następnie nadszedł czas na swobodne zabawy i mile spędzony czas ze swoimi rodzinami przy kiełbasce z grilla i słodkościach. Pragniemy złożyć ogromne podziękowania dla wszystkich przybyłych gości za przemiłą, rodzinną atmosferę, a tatusiom naszych dzieci za przygotowanie i dopilnowanie grilla 🙂

To był wspaniale spędzony czas!