Dar na 100

Organizatorzy projektu „Dar na Stulecie”, w ramach przedsięwzięć dla uczczenia urodzin Jana Pawła II, apelują do wszystkich ludzi i środowisk o przyłączenie się do tej inicjatywy. Przedszkole Integracyjne i Językowa Integracyjna Szkoła Podstawowa  w Trzebnicy wezmą udział w tej ogólnopolskiej inicjatywie „DAR NA 100″

Od 10 lutego do  17 maja 2020 każda grupa przedszkolna przed rozpoczęciem zajęć odmówi „ZDROWAŚ MARYJO” w intencji Ojczyzny i naszych rodzin. Każda modlitwa, twórczy pomysł, działanie każdego człowieka i środowiska są bezcenne.
Organizatorzy spiszą inicjatywy w księdze, która będzie złożona – jako wotum – w sanktuarium św. Jana Pawła II w dniu jego setnych urodzin.

W ramach inicjatywy planujemy wizyty w Domu Opieki ZOL w Trzebnicy. Pierwszą taką wizytę mamy już za sobą, odwiedziliśmy podopiecznych ośrodka z wesołym przedstawieniem  bożonarodzeniowym. Uśmiech na twarzach i gromkie brawa  były najwspanialszą nagrodą.

Zbudujmy razem duchowy pomnik dla Jana Pawła II