Święto Rodziny

Świętujemy, świętujemy już od 12 czerwca, kiedy to Zajączki miały swój ostatni w przedszkolu piknik. Były dmuchańce, było plażowanie na trawie 🙂 A kulminacją obchodzonych przez nas dni na rzecz Dzieci i prezentem dla Rodziców z okazji Dnia Mamy i Taty był Piknik rodzinny. Cieszymy się, że każdego roku w tak licznym gronie możemy świętować, nawet wówczas, gdy pogoda jak dziś próbowała nas zniechęcić. Jednak gorąca i radosna atmosfera zdominowała kaprysy pogody.

 Pszczółeczki, Koteczki i Jeżyki przygotowały dla swoich najbliższych piosenki i wierszyki. Odbyła się także dla rodziców nasza mała “Biedronka”, na której dzieci indywidualnie oraz w małych zespołach zaprezentowały przygotowane piosenki.  

Jak każdego roku przygotowane kąciki: tatuaży, malowania twarzy oraz warkoczykowy cieszyły się zainteresowaniem dzieci. Pyszności kusiły “pod wiatą” – dziękujemy rodzicom za przepyszne wypieki. Dziękujemy za Państwa obecność i życzymy, by każdy dzień był małym rodzinnym świętem i byśmy zawsze chcieli cieszyć się sobą.