Świąteczne warsztaty plastyczne

Z racji tego, że zbliżają się święta Wielkanocne w dniu dzisiejszym wszystkie grupy z naszego przedszkola mogły uczestniczyć w wyjątkowych warsztatach plastycznych. Naszym gościem była Pani Elwira, która pokazała dzieciom jak pięknie można ozdobić pisanki. Zaprezentowała nam kolekcję przeróżnych, kolorowych wydmuszek z różnych regionów Polski. Następnie każdy przedszkolak mógł samodzielnie pomalować farbami swoją własną wydmuszkę. Wyobraźnia dzieci nie miała granic. Powstały cudne wielkanocne pisanki. Zwieńczeniem spotkania były prezenty w postaci własnoręcznie wykonanych wydmuszek przez p.Elwirę. Dziękujemy za miłe spotkanie, dzięki któremu mogliśmy poczuć już odrobinę magii świąt Wielkanocnych.