Przemarsz z Okazji Dnia Osób z Niepełnosprawnościami – 2021

Dnia 2 czerwca odbył się Przemarsz z Okazji Dnia Osób z Niepełnosprawnościami. W tym roku w nowej formule wymuszonej czasem pandemii. Placówki oświatowej uświęciły ten dzień organizując przemarsze w pobliżu swoich szkół macierzystych promując włączanie osób niepełnosprawnych do życia szkolnego i społecznego. W bieżącym roku ogłosiliśmy konkurs na hasło na przyszłoroczny przemarsz

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzcę oraz laureatów 2 i 3 miejsca.

I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa  nr 1 w Trzebnicy  i hasło „Nierówno – Równi”, które będzie hasłem przyszłorocznego przemarszu.

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy z hasłem „Różni lecz równie ważni”

III miejsce Przedszkole nr 2 w Trzebnicy, hasło: „Każdy inny wszyscy równi”,

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy, hasło: „Dostrzegaj, wspieraj, nie oceniaj”.