Podsumowanie projektu „Magiczna moc bajek”

W ramach projektu „Magiczna moc bajek” grupę  Żuczków w listopadzie i grudniu odwiedziła mama Janka i mama Szymonka. Realizując temat co to jest przyjaźń i jej wartość,  przeczytały dzieciom ulubione bajeczki z serii  „Kicia Kocia” oraz „Kubuś Puchatek” i inne „misiowe” opowiadania. Dzieci były zasłuchane i bardzo uważne. Na koniec wzięły udział w dyskusji o tym kto to jest przyjaciel.

W ramach projektu w listopadzie w grupie Żuczków został zorganizowany konkurs plastyczny pt. ”Karoca Kopciuszka”. Dzieci wspólnie z rodzicami utworzyły prace plastyczne dowolną techniką. Karoce były przepiękne i zachwycały  wszystkich pomysłowością. W nagrodę uczestnicy konkursu otrzymali książeczki i słodycze oraz pamiątkowe dyplomy.