Omnibusik 2019

Regulamin

1. Serdecznie zapraszamy dzieci grup zerówkowych do udziału w konkursie „Omnibusik” pt. „Polska moja Ojczyzna”.

Celem konkursu jest zdobywanie wiadomości na temat Polski.

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Integracyjne w Trzebnicy.
  2. Termin konkursu: 25.04.2017r. – czwartek godz. 9:00
  3. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 25.03.2019r. Tel. (071)3870651 lub przedszkole_integracyjne@wp.pl podając imię i nazwisko oraz kontakt telefoniczny bądź mailowy do osoby przygotowującej grupę. (zgodę na udział dziecka w konkursie należy przywieźć w dniu konkursu)
    Osoby odpowiedzialne : Monika Gaicka,  Magdalena Broda, Marlena Krupa
  4. W konkursie uczestniczą trzyosobowe zespoły, po jednym z każdej placówki.
  5. Uczestnicy powinni wykazać się wiedzą z zakresu podstawy programowej obowiązującej w zerówce:
  • pojęcia matematyczne
  • środowiska społeczno – przyrodniczego
  • pojęcia polonistyczne, słuch fonematyczny
  1. Czas przeznaczony na pracę zespołu będzie podawany przed wykonaniem określonego zadania.
  2. Planowany czas konkursu ok. 3 godzin.
  3. Podczas konkursu przewidziana jest przerwa 30 minut na posiłek.
  4. Posiłek zapewniają organizatorzy.
  5. O wynikach i rozdaniu nagród poinformujemy tuż po konkursie.
  6. Regulamin dostępny również na stronie internetowej: przedszkole-integracyjne.edu.pl
  7. Liczba drużyn ograniczona , o udziale w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.
  8. Dodatkowo proponujemy przygotowanie płaskiej pracy plastycznej techniką dowolną w formacie A3 na temat Polski. Praca, która najbardziej spodoba się dzieciom biorącym udział w konkursie oraz jury zdobędzie dla swojej drużyny dodatkowy punkt w konkursie

Skład komisji:

1. Dyrektor Przedszkola Integracyjnego pani Agnieszka Mandryga.
  2. Nauczyciele z przybyłych placówek.