„Magiczna Moc Bajek”

„Dawno, dawno temu, za siedmioma górami za siedmioma lasami…”, – zapewne wszyscy pamiętamy te słowa, napawające radością i ciekawością, za nimi, bowiem zawsze kryła się fascynująca opowieść. Niezmiennie wiadomo, iż bajki były od zawsze sposobem na przekazywanie dzieciom wiedzy i zasad moralnych. Wspólne czytanie bajek z dorosłymi wywiera duży wpływ na rozwój małego człowieka. Bajki pomagają dziecku poznawać i nazywać własne emocje oraz podpowiadać sposoby radzenia sobie z nimi. Odpowiednio dobrana literatura dziecięca wzbogaca wiedzę, rozwija intelekt, jest źródłem rozrywki i zabawy.

Koordynatorem Projektu jest Pani Małgorzata Nóżka, szczegóły w regulaminie dostępnym na tablicy informacyjnej. Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców do włączenia się w akcję.