Jasełka w Przedszkolu

Atmosfera Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy nam nie tylko w gronie najbliższej rodziny. W przedszkolu staramy się stworzyć równie podobny klimat, aby czas nadejścia Bożego Dzieciątka był wypełniony radością i miłością. Grudzień to dla nas wszystkich szczególny czas, czas przedświątecznych porządków, zakupów, krzątaniny. Jest to czas pracowitych a zarazem miłych przygotowań i oczekiwań na Święta Bożego Narodzenia. Dla dzieci jest to czas wielkiej radości, niespodzianek i przeżyć, które często zapadają w pamięć na całe dorosłe życie, któż z nas nie pamięta oczekiwań na pierwszą gwiazdkę, choinkę, prezenty…

Dlatego bardzo nam było miło, że spotkaliśmy się na naszej małej przedszkolnej uroczystości. Dzieci z grup Jeżyki i Zajączki pod czujnym okiem swoich Pań i Księdza Konrada podtrzymały tradycję
Bożonarodzeniowych jasełek.  Zwykle występom towarzyszą piękne pieśni religijne, efektowne stroje, tak też było tym razem, ale Nowonarodzonego Jezuska w tym roku wyjątkowo odwiedziło czterech Mędrców:)

Bardzo dziękujemy za chwile emocji i wzruszeń.

Do obejrzenie jasełek zapraszamy na fb.