Ferie zimowe u Kotków

Wszystko, co dobre szybko się kończy. Tak samo było z feriami, które Kotkom minęły bardzo szybko. Wszystko za sprawą ciekawie zaplanowanych zajęć. Nie brakowało więc zabaw w sali i na podwórku. Chętnie korzystaliśmy ze sprzętów w które wyposażone jest nasze przedszkole typu: basen kulkowy, huśtawki, samoloty, beczki…Braliśmy udział w zajęciach baletowych, tanecznych, plastycznych. Wychodziliśmy na spacery, na których odnaleźliśmy wiosnę. Tłusty czwartek świętowaliśmy w cukierni, a spożyte kalorie trzeba było potem spalić na zabawach w parku. Na Walentynki wykonaliśmy dla naszych najbliższych serduszkowe girlandy. Wypoczęci  zaczynamy nowy semestr – na pewno również ciekawy jak minione ferie.